Ewa Mazurczyk Jankowska

Charyzmatyczna menedżerka i trenerka biznesu. Inspirująca ekspertka HR, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Psycholog z zamiłowania oraz z wykształcenia, właścicielka Instytutu Szkoleń i Rozwoju oraz HRConcierge. Jako pierwsza w Polsce zajmowała się Employer Brandingiem, obecnie dzieli się swoją wiedzą i ekspertyzą na ze studentami na Akademii L.Koźmińskiego.

Od 12 lat zajmuje menedżerskie stanowiska w polskich i międzynarodowych organizacjach. Doświadczona rekruterka specjalizująca się w rekrutacjach sił sprzedaży, realizująca ok. 250 projektów rocznie. Jako jedna z niewielu osób w Polsce może pochwalić się zakończonym sukcesem projektem rekrutacji 500 przedstawicieli handlowych w ciągu 2 tygodni.

Autorka wielu programów szkoleniowych oraz doradczych. Ekspert z zakresu Development i Assessment Centre. Doświadczona, uznana trenerka budująca niezwykłe zaangażowanie w process rozwoju.

Osoby z nią współpracujące nazywają ją lokomotywą, pełną energii i pozytywnego nastawienia. W realizowanych projektach widzi więcej niż inni i wyróżnia się doskonałym zmysłem obserwacji połączonym z ciągłym doskonaleniem i poszerzaniem wiedzy. To daje jej swobodę szybkiego kreowania rozwiązań dopasowanych do realnych potrzeb klientów.