Zarządzający w firmie doradczej HR Concierge. Charyzmatyczna trenerka oraz autorka wielu programów szkoleniowych oraz doradczych z obszaru rozwoju pracowników. Jest doświadczoną i jednocześnie innowacyjną rekruterką specjalizującą się w rekrutacjach do sił sprzedaży oraz praktykiem, ekspertem i wykładowcą z obszaru employer brandingu.

Pracowała z firmach doradztwa personalnego, gdzie jako “Łowca Głów” rekrutowała z sukcesem na wszystkie poziomy stanowisk. Jest polskim pionierem w tematyce Employer Branding. Posiada doświadczenie w pracy w korporacji, gdzie jako Talent Manager w British American Tobacco, odpowiadała za  strategię Employer Brandingu oraz za obszar szkoleń i rekrutacji. Doświadczenie po stronie firm doradztwa personalnego oraz w korporacji pozwala szerzej widzieć szanse biznesowe i możliwości zarządzania ryzykami.
Osoby z nią współpracujące nazywają ją lokomotywą, pełną energii i pozytywnego nastawienia. W realizowanych projektach widzi więcej niż inni i wyróżnia się doskonałym zmysłem obserwacji połączonym z ciągłym poszerzaniem wiedzy.