Norbert Biedrzycki

Norbert Biedrzycki

Norbert Biedrzycki 150 150 Barbara Zych

Vice President at McKinsey & Company. Twórca norbertbiedrzycki.pl
Od dawna zajmuje się technologiami, przodującymi firmami technologicznymi i ekspertami w tej dziedzinie, posiadający bardzo bogate doświadczenie. Wiceprezes McKinsey Digital, odpowiedzialny za Lab Cyfrowy McKinsey w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezes firmy Atos Poland /Wiceprzewodniczący ds. Doradztwa i integracji systemów dla Europy Środkowo- Wschodniej, lider na rynku produktów i usług IT oraz Digital Transformation we wszystkich sektorach gospodarki.

CEO ABC Data, wiodącego dostawcy IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Prezes zarządu Sygnity, drugim największym w Polsce przedsiębiorstwie informatycznym. Partner z firmy McKinsey & Company, odpowiedzialny za doradztwo w zakresie strategii, zarządzania zmianą i innowacji dla klientów z różnych sektorów. Dyrektor ds. Usług Konsultacyjnych w Oracle odpowiedzialny za rozwój biznesu w CEE / CIS dla Doradztwa i Aplikacji Biznesowych w firmie Oracle.

Uważa, że kolejna fala rozwoju będzie opierać się na takich technologiach i trendach, jak wirtualna i wzbogacona rzeczywistość , internet przedmiotów, robotów i automatyki, uczenia maszyn i bloków.